O nas

Nasza firma powstała w 1984 roku w Gdyni. Na początku swojej działalności zakład zajmował się produkcją ślusarki budowlanej takiej jak balustrady, balkony, ogrodzenia i bramy. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy swoją działalność o konstrukcje nośne, hale, pawilony, wiaty i garaże.

Posiadamy duże doświadczenie w branży metalowej i chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy o ponownym rozszerzeniu naszej działalności o cięcie laserowe, gięcie rur i profili, śrutowanie, cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe.

Pracownia jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia renomowanej marki do procesów malowania proszkowego. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb płynących ze strony klientów w możliwie jak najlepszym stopniu. Nie boimy się ciekawych i nietypowych realizacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą na każdym etapie świadczonych usług. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, firmy budowlane, placówki usługowo-gastronomiczne, stocznie, elektrownie itp.

Zapraszamy do współpracy!